poloha.png, 3,3kB Galerie Florián
Havlíčkovo náměstí,Písek

Silueta fitness
+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz

HARMONYUM - Kateřina Kolihová

ilu.jpg, 27kB

Harmonyum je mocný, elegantní, spirituální léčebný systém, který byl vytvořen se záměrem pomoci lidem dosáhnout trvalého vyléčení. Zaměřuje se na nemoci mentální, emoční i energetické úrovně tak, aby již dál nemohly existovat ve fyzickém těle. Harmonyum vede k zářícímu zdraví, energii, štěstí a dlouhověkosti díky tomu, že zpomaluje proces stárnutí.

Harmonyum podporuje výborné zdraví těla a ducha tím, že vyživuje a posiluje jeho prapůvodní esenci. Podporuje stav hluboké relaxace a obnovuje tělo do ideálního stavu rovnováhy a harmonie. Pravidelné aplikace uvolňují vnitřní vrozenou moudrost těla a přinášejí efekt ekvivalentní létům meditování. Přenášejí vás do vyššího cyklu manifestace a vědomí.

Harmonyum je léčebná technika jemného doteku, zaměřená na páteř, mozek a vnitřní orgány. Harmonyum používá dávné umění aktivování akupunkturních meridiánů skrze elektromagnetické pole těla. Podle tradiční čínské medicíny jsou meridiány cestami komunikace pro energii stejným způsobem, jako jsou tepny a žíly cestami komunikace pro krev. Energie, která proudí skrze meridiány, ovlivňuje všechny tekutiny těla, jako je krev, hormony a další systémy - nervový, imunitní a kardiovaskulární. Léčebná technika Harmonyum obnovuje božský proud léčení, vřelosti a života v rámci každého meridiánu a dovoluje tak tělu i mysli mít hluboký prožitek vyrovnanosti a míru.


Cena za 1 harmonyum 1 200,00 Kč
Balíček 7 harmonyí 7 000,00 Kč

  • Kabalistická konzultace

Holistické kabalistické poradenství podporuje každého klienta tím, že má příležitost se více dozvědět sám o sobě. Je to soukromá konzultace, která využívá zákonů přírody a matematiky spirituality, díky kterým pomáhá komukoli v jakékoli situaci se přesunout z osudu ve smyslu utrpení do osudu ve smyslu nejvyššího naplnění. Holistické kabalistické poradenství je jedinečný způsob, který nabízí pomoc. Holistický kabalistický poradce vytváří neutrální prostor, skrze který pracuje obrovská mocná nadčasová moudrost Univerzální Kabaly a Naam jogy, a tím se dostává přímo ke zdroji překážky, která stojí mezi naším já a naším vyšším Já. Holistický kabalistický poradce nedává rady. Co to znamená? Váš poradce studuje vaši kabalistickou mapu a na základě toho dává informace o souvisejících zákonech Vesmíru. Neděláme předpovědi, protože nejsme vykladači budoucnosti ani nepoužíváme praktiky jako je channelling.

Zodpovědností Holistického kabalistického poradce je být pozitivní a povzbuzující, a předávat informace neutrálně v duchu služby.


Cena za 1 kabalistické konzultace 750,00 Kč
Balíček 1 konzultace a 1 harmonyum dohromady 1 700,00 Kč

  • Kontakt

Telefon: (420) 734 480 033

Termíny pro konzultace a harmonya si domlouvejte přímo s Kateřinou.


Kam dál?

Nahoru    Masáže    Wellness    Kurzy cvičení   

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz