poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Jak jsem zhubla v Siluetě 27 kg

Hanka Š.

hanka-po.jpg, 53kB hanka-pred.jpg, 61kB

Přišla jsem do Siluety fitness v roce 2012. Nejdříve jsem absolvovala pár osobních tréninků s Peťou Ješinovou. Pak pokračovala má cesta do tělocvičny, kde se staly mými favority Pilates, Bodyform a Kruhové tréninky a také do Kardio zóny, kde jsem si oblíbila Crossový trenažér.

Jak mi Peťa poradila, pracovala jsem v aerobní zóně minimálně 40 min. A hurá… první kila začala ubývat.

Velkým zlomem pro mne byl červen 2014. Silueta vyhlásila super akci s názvem VÝZVA. Dostala jsem jídelníček, který jsem mohla přizpůsobit svým chutím a zakoupila hrudní pás SUUNTO. Ten spolupracuje se softwarem IQniter, který má Silueta pro své klienty k dispozici. Do cvičebního plánu jsem zařadila ještě novinku LoseWe. Místo klasického cvičení v aerobním pásmu, jsem začala cvičit intervalově. Byla to větší dřina, ale pálení tuků se úžasně zrychlilo. O odcvičené lekci jsem obdržela mailem přesnou zprávu ve formě grafu, abych viděla, jak jsem pracovala, kolik kalorií jsem spálila a vymyslela, jak se mohu do budoucna zlepšit, posunout dál.

Veškerou mou snahu jsem ještě podpořila náhradou jednoho denního jídla koktejlem RVL od firmy MonaVie, který nádherně vyrovnával mé chutě. Ideální kombinací stravy, práce s tepem, vlastní dřiny… jsem dosáhla něčeho, v co už jsem vůbec nedoufala. Díky 27 kg dole, cvičení a super partě v Siluetě, se nyní cítím báječně.

Zkuste to taky. Jde to! Jen začít a vydržet!

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz