poloha.png, 3,3kB Galerie Florián
Havlíčkovo náměstí,Písek

Silueta fitness
+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz

Novinky a kalendář akcí v Siluetě fitness Písek


harmonizace-caker-odpoledne.jpg, 15kB

HARMONIZACE ČAKER
Relaxační odpoledne pro ženy s Jitkou Burianovou.

Přijďte si odpočinout a užít si klidný čas samy se sebou. Společně budeme meditovat, tančit, provádět rituály. Uvolníte se při nádherné čakrové masáži chodidel. Naučíte se zábavné techniky k uvolňování napětí a tlaku, vyzkoušíte práci s energetickými toky, zažijete samy sebe jako Nekonečnou bytost. Co kdyby svět kolem mohl být lepší? Co kdybych mohla být uvolněná a spokojená? Přijďte s námi kouzlit. Dejte si v předvánočním čase ten nejdražší dárek – čas sama pro sebe. Moc se na vás těším.

Sobota 23.11.2019 13:30 - 18:30 hod.

Rezervujte si své místo ještě dnes.

Cena: 590 Kč

sauna.jpg, 15kB

WELLNESS a RELAX V SILUETĚ

Jestliže se chcete uvolnit, odpočinout si a zrelaxovat, máte nyní jedinečnou příležitost. Připravili jsme pro vás oázu klidu a soukromí.

Možnost zakoupení výhodných permanentek na masáže i obě sauny.


FINSKÁ SAUNA

Sauna úžasný prostředek k regeneraci celého těla. Připravili jsme pro vás oázu klidu a soukromí. Saunu, která se stává privátním místem setkávání s blízkými a přáteli v uzavřeném kruhu. Po objednání je wellness k dispozici pouze Vám a Vašim přátelům.

Ceny 1 osoba 600 Kč, 2 osoby 700 Kč, 3 osoby 800 Kč, 4 osoby 900 Kč

Více o finské sauně >>>


INFRASAUNA

Úžasným způsobem léčí a působí preventivně na naše tělo. Stává se běžnou součástí terapeutické léčby i v našem zdravotnictví. Vede k velmi účinné detoxikaci celého těla. Můžete využít na krátkou chvilku jako podporu před nebo po cvičení, nebo jako celý očistný proces trvající 30 – 40 min. se závěrečnou sprchou a odpočinkem.

Ceny 1 osoba 160 Kč, 2 osoby 200 Kč

Více o infrasauně >>>


MASÁŽE

Dopřejte si v našem Silueta wellness i zaslouženou masáž, která uvolní Vaše tělo a pozvedne ducha. Masáž je nejstarší forma terapie. Lidé to dělají odedávna téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Působí nejen na organismus, ale také na psychiku člověka. Proto by si každý člověk měl dopřát masáž alespoň 2x-3x do měsíce.

Ceny od 500 Kč/hod.     Možnost zakoupení výhodných permanentek.

Více o masážích >>>

Nahoru    

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

+420 792 778 220; info@siluetafitness.cz