poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Novinky a kalendář akcí v Siluetě fitness Písek


sufijske-cviceni.jpg, 21kB

SÚFIJSKÉ CVIČENÍ - PŘIDÁVÁME NOVÉ TERMÍNY
Tanec čtyř směrů - meditace pohybem
s Jitkou Burianovou


1. listopadu 18:00 - 19:00
15. listopadu 18:00 - 19:00
13. prosince 18:00 - 19:00

Jde o velmi zajímavé cvičení vhodné pro muže i ženy (od 15-ti let). Pohybově jednoduchá sestava nám umožní pracovat s dechem a povzbudit a harmonizovat svůj energetický systém. Pomáhá uvolnit vnitřní napětí a dovoluje energii srdce volně proudit.

Cvičí se ve stoje s doprovodem hudby, která nás uklidňuje, osvěžuje a povzbuzuje ke zvýšené činnosti srdečního centra. Srdeční čakra vytváří střed systému čaker. V ní se spojují tři spodní fyzicko-emoční centra se třemi horními duchovními. Když je srdeční čakra otevřená, všechny energie mohou volně proudit. Vyzařujeme teplo, uspokojení, srdečnost a lásku.

Samotné cvičení má čtyři fáze, každá je v délce 7 minut. Hudba, speciálně vytvořená pro tuto meditaci, začíná jako pomalá a postupně zrychluje a zrychluje a stává se hybnou silou. Pohyby směřují na všechny čtyři světové strany – sever, jih, východ a západ – a sjednocují tak čtyři elementy – země, vody, ohně a vzduchu. Poslední čtvrtá fáze cvičení propojuje všechny pohyby do kruhu, což připomíná súfijský tanec, který je založen na neustálém otáčení, symbolickém pro pohyb zeměkoule.

Poslední fází je pak meditace a relaxace.

Cena: 160 Kč

ajurveda.jpg, 23kB

ZÁKLADY ÁJURVÉDY
Přednáška s Radoslavem Nahálkou

2. listopadu 2018 od 18.00 hod. do cca 20.30 hod.

Seznamte se s touto nejstarší přírodní medicínou na světě, která se zabývá léčením člověka jako celku se zaměřením na příčiny onemocnění.

Ájurvéda je vhodná pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví, životosprávu, uklidnit mysl a načerpat energii do života.

Cena: 250 Kč

katerina-kolihova.jpg, 87kB

HARMONYUM - NOVINKA V SILUETĚ
Energetická léčebná metoda stimuluje přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo.
S Kateřinou Kolihovou

Harmonyum je transcendentální, energetická léčebná technika, která se stará o celou lidskou bytost. Je to kompletní holistický systém, který stimuluje přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo. Aby jakákoli úleva od fyzického, emočního nebo mentálního stresu byla trvalá, změna musí přijít zevnitř. Jinak to bude pouze dočasné.

Harmonyum je hluboce relaxující zkušenost sestávající se z jemných, neinvazivních pohybů vedených od krku ke spodní části páteře. Pohyby se stávají stále jemnějšími v rámci celé aplikace, která trvá asi 50 minut. Je prováděno na masážním stole a přijímající zůstává plně oblečený.

Spolu s harmonyem se s Kateřinou můžete domluvit i na kabalistické konzultaci v cenově zvýhodněném balíčku.

Objednávat se můžete v těchto termínech:

4. 10. od 16 do 19 hod
11. 10. od 16 do 19 hod
12. 10. od 10.45 do 12 hod
25. 10. od 16 do 19 hod
26. 10. od 10.45 do 12 hod

VÍCE >>>

cchikung-sobota.jpg, 16kB

ČCHI KUNG
3 hod. pro osvěžení a prohloubení pro absolventy některého z kurzů.

Přijďte rozproudit Vaši energii - Čchi s panem Lavičkou.

Sobota 20. 10. 2018 9:00 - 12:00 hod.

Cena: 300 Kč


MEDITACE
Workshop - seznámení... s panem Lavičkou.

Několik druhů meditací. Pro zdraví, prosperitu, vztah.

Sobota 20. 10. 2018 14:00 - 17:00 hod.

Cena: 300 Kč
Zvýhodněná cena obě akce 500,-

Od 17.30 možnost objednat se k panu Lavičkovi na masáže.

osho.jpg, 21kB

OSHO DYNAMICKÁ MEDITACE
S Jitkou Burianovou.

Čtvrtek 8. listopadu 18:00 - 19:00

Většina meditaci probíhá v klidu a tichu. Pro většinu z nás je to však téměř nemožné. V klidu se totiž naplno projeví naše nahromaděné napětí. To je třeba uvolnit, aby došlo k uvolnění naší vnitřní síly.

OSHO Dynamická meditace je rychlou a intenzivní cestou k proražení starých, hluboce zakořeněných vzorců v naší mysli. Díky této meditaci můžete zažít svobodu, pozorování, klid a ticho, které jsou schované uvnitř vás.

"Být přirozený znamená se uvolnit. A k nalezení pravdy nepotřebujeme nic jiného, než se naprosto uvolnit."
Osho

Meditace trvá hodinu a má 5 fází. Oči jsou po celou dobu meditace zavřené. Můžete ji dělat o samotě, ale může mít ještě větší účinek, pokud ji děláte ve skupině.

První fáze: 10 minut
Dýchejte chaoticky nosem, dech je intenzivní, hluboký, rychlý, bez rytmu, bez dechového vzorce – koncentrujte se na výdech. Tělo se o nádech postará samo. Dech by měl vcházet hluboko do plic. Dýchejte tak rychle a prudce, jak můžete, až se doslova sami stanete dechem. Používejte přirozené pohyby těla k vybudování vaší energie. Vnímejte, jak stoupá, ale nevypouštějte ji během první fáze.

Druhá fáze: 10 minut
Vybuchněte! … Nechte ze sebe vyjít vše, co chce ven. Následujte své tělo. Dejte mu svobodu vyjádřit vše, co potřebuje. Totálně se zblázněte. Křičte, plačte, skákejte, kopejte, tancujte, zpívejte, smějte se, házejte sebou kolem.. dělejte vše, co cítíte. Nic nezadržujte, udržujte své tělo v pohybu. Nedovolte mysli, aby cokoliv ovlivňovala. Vědomě se zblázněte. Buďte v tom naplno.

Třetí fáze: 10 minut
Skákejte s rukama vzpaženýma nad hlavou a se zvukem mantry “Hu! Hu! Hu!” vycházejícím z co největší hloubky. Dopadejte na celou plochu chodidel a nechte zvuk mantry udeřit do svého sexuálního centra v pánvi. Dejte do toho vše.

Čtvrtá fáze: 15 minut
Zamrzněte tak jak jste, v jakékoli pozici se nacházíte. Nijak neupravujte pozici svého těla. Zakašlání, pohyb, cokoliv co uděláte, naruší tok energie a celé úsilí bude ztraceno. Buďte svědkem všeho, co se s vámi děje.

Pátá fáze: 15 minut
Vyjádřete hudbou a tancem vše, co ve vás je. Užívejte si své živosti.

Cena: 160 Kč

harmonizace-caker-odpoledne.jpg, 20kB

HARMONIZACE ČAKER
Relaxační odpoledne s Jitkou Burianovou.

Pro všechny, kteří chtějí něco udělat pro své tělo a duši. Dozvíte se něco o svém energetickém systému, ale hlavně o sobě sama. Zatančíte si súfijský tanec, napojíte se na energie živlů, budeme meditovat, provádět rituály, bubnovat, tančit bez hlavy, jemně energeticky cvičit. Během odpoledne si odpočinete, krásně uvolníte, zrelaxujete. V předvánočním době si dáte nádherný dar – čas jen pro sebe.

Sobota 24. 11. 2018 13:00 - 18:00 hod. - JIŽ PLNĚ OBSAZENO
- hlásit se můžete jako náhradníci
Sobota 1. 12. 2018 13:00 - 18:00 hod.

Cena: 590 Kč

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz