poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Novinky a kalendář akcí v Siluetě fitness Písek


sufijske-cviceni.jpg, 21kB

SÚFIJSKÉ CVIČENÍ - PŘIDÁVÁME NOVÉ TERMÍNY
Tanec čtyř směrů - meditace pohybem
s Jitkou Burianovou


15. listopadu 18:00 - 19:00
13. prosince 18:00 - 19:00

Jde o velmi zajímavé cvičení vhodné pro muže i ženy (od 15-ti let). Pohybově jednoduchá sestava nám umožní pracovat s dechem a povzbudit a harmonizovat svůj energetický systém. Pomáhá uvolnit vnitřní napětí a dovoluje energii srdce volně proudit.

Cvičí se ve stoje s doprovodem hudby, která nás uklidňuje, osvěžuje a povzbuzuje ke zvýšené činnosti srdečního centra. Srdeční čakra vytváří střed systému čaker. V ní se spojují tři spodní fyzicko-emoční centra se třemi horními duchovními. Když je srdeční čakra otevřená, všechny energie mohou volně proudit. Vyzařujeme teplo, uspokojení, srdečnost a lásku.

Samotné cvičení má čtyři fáze, každá je v délce 7 minut. Hudba, speciálně vytvořená pro tuto meditaci, začíná jako pomalá a postupně zrychluje a zrychluje a stává se hybnou silou. Pohyby směřují na všechny čtyři světové strany – sever, jih, východ a západ – a sjednocují tak čtyři elementy – země, vody, ohně a vzduchu. Poslední čtvrtá fáze cvičení propojuje všechny pohyby do kruhu, což připomíná súfijský tanec, který je založen na neustálém otáčení, symbolickém pro pohyb zeměkoule.

Poslední fází je pak meditace a relaxace.

Cena: 160 Kč

katerina-kolihova.jpg, 87kB

HARMONYUM - NOVINKA V SILUETĚ
Energetická léčebná metoda stimuluje přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo.
S Kateřinou Kolihovou

Harmonyum je transcendentální, energetická léčebná technika, která se stará o celou lidskou bytost. Je to kompletní holistický systém, který stimuluje přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo. Aby jakákoli úleva od fyzického, emočního nebo mentálního stresu byla trvalá, změna musí přijít zevnitř. Jinak to bude pouze dočasné.

Harmonyum je hluboce relaxující zkušenost sestávající se z jemných, neinvazivních pohybů vedených od krku ke spodní části páteře. Pohyby se stávají stále jemnějšími v rámci celé aplikace, která trvá asi 50 minut. Je prováděno na masážním stole a přijímající zůstává plně oblečený.

Spolu s harmonyem se s Kateřinou můžete domluvit i na kabalistické konzultaci v cenově zvýhodněném balíčku.

VÍCE >>>

harmonizace-caker-odpoledne.jpg, 20kB

HARMONIZACE ČAKER
Relaxační odpoledne s Jitkou Burianovou.

Pro všechny, kteří chtějí něco udělat pro své tělo a duši. Dozvíte se něco o svém energetickém systému, ale hlavně o sobě sama. Zatančíte si súfijský tanec, napojíte se na energie živlů, budeme meditovat, provádět rituály, bubnovat, tančit bez hlavy, jemně energeticky cvičit. Během odpoledne si odpočinete, krásně uvolníte, zrelaxujete. V předvánočním době si dáte nádherný dar – čas jen pro sebe.

Sobota 24. 11. 2018 13:00 - 18:00 hod. - JIŽ PLNĚ OBSAZENO
- hlásit se můžete jako náhradníci
Sobota 1. 12. 2018 13:00 - 18:00 hod.

Cena: 590 Kč

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz