poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Masáže v Siluetě wellness v Písku

Masáž je nejstarší forma terapie. Lidé to dělají odedávna téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Působí nejen na organismus, ale také na psychiku člověka. Proto by si každý člověk měl dopřát masáž alespoň 2x-3x do měsíce. Pokud budete k tomu kombinovat i cviky, které vám masér doporučí, budete se cítit jako znovuzrození.

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Sarah Vojtech Peťa Peťa Jitka
tel.: 602 843 321 tel.: 608 475 126 tel.: 773 797 494 tel.: 773 797 494 tel.: 604 123 511


Naši maséři:

Zpomalím spolu s klientem, vnímám jen jeho dech a uvolňující se svaly a energie a je to nádherná spolupráce klienta a mne. Nádechu a výdechu. Napětí a uvolnění. Úsměvů i smutku.
Přijď se zpomalit, zastavit, nabrat druhý dech, nech hýčkat své tělo i mysl, prostě si přijď odpočinout od světa plného nároků a napětí, rychlosti a tlaků.

VÍCE >>>

Absolvovala jsem kurz sportovní a rekondiční (klasické) masáže, původně jen tak pro sebe, a později abych pomáhala ostatním.
Každý člověk je unikátní, jeho potřeby nemusí odpovídat předem určenému typu masáže. Jeho stav se může od objednání změnit, a proto je vhodné dohodnout se o konkrétním typu masáže až na místě podle momentálního přání klienta.

VÍCE >>>

Přijďte si ulevit od stresu, napětí, bolesti nebo jen tak relaxovat a vnímat svoje tělo, vlastní pocity a jemné dotyky. Ošetřím Vás od nohou až k hlavě, odnesete si báječný pocit lehkosti vlastního těla - pocit, že zvládnete cokoliv ve svém životě. Uvidíte jiné úhly pohledu ...

VÍCE >>>

Chcete se zbavit bolestí v šíji nebo v kříži, uvolnit se po namáhavém výkonu, uchovat si pružnost páteře, dopřát si příjemnou péči, posílit zdraví a vitalitu, uvolnit se od stresu? Při ošetření metody kombinuji podle potřeb ošetřované osoby. Proto doporučuji vybírat spíše podle účelu, než podle jednotlivé techniky.

VÍCE >>>


Kam dál?

Nahoru    Wellness    Kurzy cvičení    Náš tým    Rozpis cvičení    

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz