poloha.png, 3,3kB Galerie Florián
Havlíčkovo náměstí,Písek

Silueta fitness
+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz

Masáže, terapie v Siluetě wellness v Písku

Masáž je nejstarší forma terapie. Lidé to dělají odedávna téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Působí nejen na organismus, ale také na psychiku člověka. Proto by si každý člověk měl dopřát masáž alespoň 2x-3x do měsíce. Pokud budete k tomu kombinovat i cviky, které vám masér doporučí, budete se cítit jako znovuzrození.

Peťa Věrka Kateřina Jitka
tel.: 773 797 494 tel.: 776 092 037 tel.: 734 480 033 tel.: 602 253 843


Naši maséři:

Zpomalím spolu s klientem, vnímám jen jeho dech a uvolňující se svaly a energie a je to nádherná spolupráce klienta a mne. Nádechu a výdechu. Napětí a uvolnění. Úsměvů i smutku.
Přijď se zpomalit, zastavit, nabrat druhý dech, nech hýčkat své tělo i mysl, prostě si přijď odpočinout od světa plného nároků a napětí, rychlosti a tlaků.

VÍCE >>>

  • Věrka Petrášková

Masáž … má blahodárný účinek na zdraví * celkově uvolňuje * zmírňuje bolest * léčí * uklidňuje * snižuje napětí a ztuhlost svalů * zlepšuje dýchání * povzbuzuje krevní oběh * vyvolává pocit pohody * Masáž…. pokud je opakovaná tak účinky násobí a přináší novou životní energii.

Mějte rádi svoje tělo a dopřejte mu mateřskou péči * saunou, masáží či cvičením * vždy to vaše tělo i dušička ocení * cesta ke zdraví není tak složitá ani dlouhá je jen důležité se pro ni včas rozhodnout nežli bude ,,OUHA" Přijdeteli na masáž, třeba právě za mnou, budu se moc těšit!


Harmonyum

Harmonyum je mocný, elegantní, spirituální léčebný systém, který byl vytvořen se záměrem pomoci lidem dosáhnout trvalého vyléčení. Zaměřuje se na nemoci mentální, emoční i energetické úrovně tak, aby již dál nemohly existovat ve fyzickém těle. Harmonyum vede k zářícímu zdraví, energii, štěstí a dlouhověkosti díky tomu, že zpomaluje proces stárnutí.

VÍCE >>>


Terapie

Každé úterý se můžete objednat na terpaie s využitím těch nejefektivnějších metod, které jsou v oblasti terapií a koučinku dostupné. Dokáži řešit v podstatě jakýkoli problém v oblasti psychiky i fyzického těla, délka terapie se odvíjí od závažnosti a dlouhodobosti potíží. Pomohu vám se vztahovými problémy, fobiemi, závislostmi, depresemi, strachy, úzkostmi, s nízkým sebevědomím, s akutními i chronickými tělesnými obtížemi.

VÍCE >>>

Kam dál?

Nahoru    Wellness    Kurzy cvičení    Náš tým    Rozpis cvičení    

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz