poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

MASÁŽE - Sarah Robertson Glasgow

sarah-robertson-glasgow1.jpg, 22kB

Jmenuji se Sarah Robertson-Glasgow. Narodila jsem se a vyrůstala v Zimbabwe, ale dlouhodobě žiji v Čechách, z toho devět let v Písku.

Skoro tři dekády jsem měla sedavé zaměstnání. Časem se postupně začaly objevovat nepříznivé zdravotní následky dlouhodobé práce u počítače a nakonec jsem se rozhodla tento typ zaměstnání opustit a směrovat se jinam. Absolvovala jsem kurz sportovní a rekondiční (klasické) masáže, původně jen tak pro sebe, a později abych pomáhala ostatním. (Poznámka: vlastně už posledních pětadvacet let jsem chtěla absolvovat kurz masáže. Pořád jsem to ale odkládala, ale ten správný okamžik přeci jen nastál

Nepracuji podle ceníku s vymezeným seznamem typů masáží, ale mám hodinovou sazbu. Každý člověk je unikátní, jeho potřeby nemusí odpovídat předem určenému typu masáže. Jeho stav se může od objednání změnit, a proto je vhodné o konkrétní typu masáže dohodnout se na místě, podle momentálního přání klienta.

Při masáži použijí pouze olej lisované za studená v BIO kvalitě a různé esenciální oleje.

Vřele doporučují krátký (10ti-minutový) pobyt v infrasauně bezprostředně před masáží.

Ráda Vás uvítám a těším se na vás v prostorách Siluety wellness.

  • Indická masáž hlavy - dokonalý způsob, jak se zbavit stresu

Tato ayurvédská masáž je více než tisíc let stará. V Indii je velmi oblíbená a známá jako Champi. Naše slovo “šampon” pochází ze slova "champi" v Hindštině.

Doba trvání je od 20 do 45 minut, probíhá obvykle v sedě, přes oblečení a bez oleje.

Funguje podobně jako reflexní masáž nohou kvůli vysoké koncentraci akupresurních bodů umístěných na obličeji a hlavě. Přínos této masáže bude tedy pociťován po celém těle.

Zaměřuje se na oblasti těla, které jsou nejvíce postiženy stresem (obličej, šíje a ramena), tak výrazně snižuje stres. Doporučuje se pro lidé trpící bolestmi hlavy, migrénami, problémy dutin, nespavostí, tinnitu (zvonění v uších), vertigem a depresí. Zlepšuje stav a růst vlasů a může dokonce pomoci snížit vypadávání vlasů, plešatění a šedivění.

Doporučená frekvence: každých 5-10 dní

Hodinová sazba 500,00 Kč
  • Kontakt

Telefon: (420) 602 843 321

Kam dál?

Nahoru    Masáže    Wellness    Kurzy cvičení   

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz