poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

MASÁŽE - Vojtech Lavička

vojtech-lavicka.jpg, 54kB

Jmenuji se Vojtech Lavička v současnosti se věnuji především studiu a předávání cvičení Čchi kung - styl 8 kusů Brokátu a základům práce s energií.

Zájemce o Relaxace a Meditace seznamuji se základními relaxačními a meditačními metodami a postupy. Studium Shiatsu a Tuina terapií, vedení kurzů Osobního rozvoje a kurzy Vytváření partnerské harmonie mě, společně a dlouholetou terapeutickou praxí, upevnilo v přesvědčení, že Tělo (fyzické zdraví a vitalita), Vědomí a Emoce jsou neoddělitelné a proto je vhodné působit na všechny tři části.

Je třeba posílit svaly a vazy i kardio-vaskulární systém a také udržovat zdravé orgány. Současně je potřeba zvyšovat porozumění sobě samým i okolí, vyvažovat emoce, tlumit přílišnou rozjitřenost a snižovat negativní stavy. Spojit duchovní růst s dosažením prosperity, pohody a pozitivními vztahy. Proto se ve své praxi snažím předávat metody a techniky umožňující dosahovat harmonii nejen v oblasti zdraví, ale také v oblasti vztahů a zároveň dosahovat prosperitu.

  • Jaký typ ošetření zvolit?

Regenerační a rekondiční masáž
Klasická masáž odstraňuje únavu svalů a pomáhá při bolestech šíje, ramen a zad, při bolestech hlavy a migrénách, při poruchách hybnosti páteře a končetin a také kloubů. Slouží také k obnově sil po větším pracovním nebo sportovním zatížení

Relaxační masáž
Klasická masáž pro zmírnění následků intenzivního nebo dlouhodobého stresu. Uvolnění umožní udržet nejen zdraví a stav pohody (wellness), ale i dlouhodobý vysoký pracovní výkon a řešit náročné situace nejen na pracovišti. Trvá cca 1 hod.

ANMA
Standartizované ošetření vsedě - v délce cca 25 min. Provádí se vsedě a oblečení, proto je možné provádět jej i vhodné i na pracovišti nebo v domácnosti ! Stimulace energetických bodů především na zádech, šíji a rukou uvolní během krátké doby svaly a odstraní napětí a bolest v šíji a zádech. Účinně snižuje stres a obnoví duševní bystrost.

SHIATSU a Tui Na
Komplexní manuální ošetření sdružující tradiční východní přístupy se západními, vědecky ověřenými přístupy včetně působení na akupunkturní dráhy a body meridiány jemným tlakem s využití bio-energie. Slučuje v sobě to nejdůležitější z obou:
- individuální diagnostika, soustředěná na jednotlivce a jeho specifika
- uvolnění toku energie v akupunkturních drahách a bodech
- manuální terapie od klasické masáže po techniky používané ve fyzioterapii
- uvolnění spasmy ve spouštěcích bodech (trigger point´s)
Pomáhá při:
- odstraňování bolestí a strnulosti svalů včetně bolestí páteře, ramen a šíje,
- bolesti hlavy a migréně
- funkčních poruchách vnitřních orgánů
- většině „ ženských potíží “, včetně premenstruačních tenzí
- vyčerpanosti, nespavosti, nervozitě a stresu,
- oslabení imunity a sklonu k chronickým onemocněním
- navozuje psychické uvolnění

Součástí ošetření může být využití i „pomocných“ metod jako například baňkování. Ošetření (cca1 hod.) předchází (zvláště při první návštěvě) podrobná diagnostika a součástí je i poradenství a doporučení jak si vylepšit zdravotní stav pomocí úpravy stravy, využitím bylin, cvičeními i dalšími metodami. Ošetření se může provádět v lehkém oblečení.

Odblokování páteře
Cyklus tří speciálních ošetření zahrnujících jak masáž, tak jemnou manipulaci a další metody na uvolnění páteře a pánve. Jednotlivá ošetření následují v předem stanoveném intervalu, protože pro dosažení optimálních účinků nutná pauza a nácvik speciálních cviků pro trvalé udržení správné polohy pánve. Pomáhá při akutních bolestech a ztuhnutí páteře, při ischiasu, při chronických potížích a při „ženských potížích“ všeho druhu, včetně potíží s početím.

Těhotenská masáž
I když je v těhotenství třeba postupovat při masážích velmi opatrně, odborně a citlivě prováděná masáž může výrazně snížit akutní bolesti, kterými trpí většina maminek. Mohou také přispět ke snížení bolestí a potíží během porodu a rychlejší rekonvalescenci.

Předporodní příprava
Nastávajíci maminka i její partner se mohou již před porodem připravit a naučit užitečné postupy jak snížit bolest a obtíže v těhotenství a při porodu. Tím mohou nejen významně přispět k snížení poporodních obtíží a komplikací ale také pomoci nastávajícímu človíčku při jeho vstupu do života.

  • Doplňující metody ošetření

Baňkování
Podtlak v speciálních baňkách přisátých na povrch těla přispívá k lepšímu prokrvení pokožky i svalů, jejich uvolnění a čistí je od zplodin látkové výměny. Urychluje regeneraci svalů a snižuje bolesti šíje, ramen a zad a stimulují činnost vnitřních orgánů. Současně čistí pleť a zbavují ji škodlivých látek. Urychlení toku lymfy posílí imunitu. Je také účinným prostředkem omezení celulitidy.

TENS – Transkutánní elektroneurostimulace
Nebolestivé aplikování velmi slabého elektrického proudu potlačí akutní nebo chronické bolesti při poúrazových stavech. Urychluje hojení namožených svalů, vazů, či zlomenin. Částečně při snižování různých potíží nahrazuje akupunkturu.

Moxování a Tygrování
Tradiční čínské techniky. Teplo z doutnající směsi léčivých bylin prohřívá svaly, nebo stimuluje akupunkturní body a reflexní zóny. Éterické silice z hořících bylinek snižují bolesti v zádech, uvolní svaly a sníží vegetativní potíže, posílí reprodukční orgány.

REIKI
Účinný systém využívání univerzální životní energie směřované do těla ošetřované osoby. Ta na podvědomé úrovni sama rozhoduje, zda a kolik může a chce této energie přijmout. Energie v těle uvolňuje bloky a posiluje organismus. Povzbudí látkovou výměnu a zlepší činnost psychických i fyzických obranných mechanismů.

  • Ceny masáží a ošetření

Při ošetření všechny metody kombinuji podle potřeb ošetřované osoby. Proto doporučuji vybírat spíše podle účelu, než podle jednotlivé techniky.

V květnu a červnu budou platit zaváděcí ceny - snížené o cca 20 %.

Typ masáže a ošetření plná cena akční
Krátká - vsedě ANMA – cca 25 min 200,00 Kč 150,00 Kč
Klasická regenerační masáž - cca 1 hod. 350,00 Kč 300,00 Kč
Relaxační masáž vonnými oleji - cca 1 hod. 350,00 Kč 300,00 Kč
Lymfatická základní
(hlavní lymfatické dráhy a uzliny + jedna oblast: např. obličej, hýždě a nohy, břicho a hruď) - cca 1 hod.
350,00 Kč
 
 
300,00 Kč
 
 
Komplexní klasická – cca 1½ hod. 500,00 Kč 400,00 Kč
SHIATZU – cca 90 min. 500,00 Kč 400,00 Kč
Zdravotní poradenství – cca 1 hod.
Snižování zdravotních problémů s pomocí Tradiční čínské medicíny a alternativních metod.
Formování postavy a snížení nadváhy
350,00 Kč
 
 
 
300,00 Kč
 
 
 

Speciální série masáží:
Dosažení požadovaného zdravotního či estetického efektu je často podmíněno absolvováním ucelené série – nejméně jedno ošetření týdně. Proto nabízím sérii ošetření s výrazně sníženou cenou při závazné rezervaci a platbě předem.

Speciální ošetření a cvičení pro výrazné snížení potíží s páteří a pánví
Čtyři ošetření (á cca 90 min.)
1 200,00 Kč
 
Anticelulitický program pro výrazné snížení celulitidy
Šest ošetření manuální lymfodrenáží
1 800,00 Kč
 
SHIATSU pro zlepšení zdravotního stavu
Šest ošetření včetně diagnostiky a zdravotních doporučení
2 400,00 Kč
 

Na celou nabídku je možné zakoupit dárkové poukazy!

  • Kontakt

Telefon: (420) 608 475 126Kam dál?

Nahoru    Masáže    Wellness    Kurzy cvičení   

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz