poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Silueta fitness - náš tým

petra-jesinova1.jpg, 43kB

Profi instruktor aerobiku ČŠA - Pilates, Bodyball, Step aerobik, Funky aerobik, Bosu abba, Funky dance, Dětský aerobik ...

Vše je v hlavě, a když ta se dokáže radovat z maličkostí, raduje se celé tělo. Přijďte se radovat k nám. Věřte že, začít se sebou něco dělat, se dá v každém věku. Přijďte si k nám změnit svou Siluetu.

"Vždycky jsem milovala tanec a pohyb a mamince jsem vyčítala, že bydlíme v Písku, kde není balet. Ale pak mne osud zavál jinam a zatancovala jsem si jen na diskotéce a nebo v tanečních."

"Nikdy by mne nenapadlo, že se budu jednou naplno věnovat sportu. Matematická třída, divadlo, gymnázium s rozšířenou výukou výpočetní techniky - je tam snad někde sport?"

"Nakonec mi cvičení učarovalo. Pohybem se dá bojovat proti všem možným neduhům těla, ale i ducha. A není nic horšího než nemocná duše. Beru cvičení jako úžasné antidepresivum."

"Má práce, je práce s lidmi, je neustálé vzdělávání a hledání cest. Má práce je mým koníčkem. Naplňuje mne a činí velmi šťastnou. Mám pocit, že jsem platná a můžu lidem udělat život příjemnější a hezčí."

petra-jesinova2.jpg, 20kB petra-jesinova2.jpg, 20kB petra-jesinova4.jpg, 20kB petra-jesinova5.jpg, 20kB petra-jesinova6.jpg, 20kB petra-jesinova7.jpg, 20kB petra-jesinova8.jpg, 20kB petra-jesinova9.jpg, 20kB

Kam dál?

Náš tým    Body & Mind    SSP    Pilates    Kalendář akcí   

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz