poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Marie Urychová - S RADOSTÍ PŘES NOHY K CELÉMU TĚLU

marie.jpg, 29kB

Marie, pro mě tedy Maruška, je ženou. To za prvé. Ženou citlivou, ale i neústupnou, vytrvalou, pokornou. A ještě mnoha dalšími lidskými vlastnostmi obdařená, či zatížená, jako každý človíček, i Ty. Za druhé je Maruška partnerkou. S manželem Josefem, Josífkem, Pepou i Pepíčkem, to je, prosím, pořád jeden a ten samý, žijí společně už víc než 25 let a na jejich společnou cestu jim osud dopřál 3 syny. Takže je, správně, za třetí, maminkou. Nejdřív synáčků, pak synků, dnes synů a převážně dospělých chlapů. To jsou prosím, pořád jedni a ti samí, jenom aby nevznikla nějaká mýlka. Zcela neomylně je už i, to za čtvrté, babičkou. Že na to nevypadá? Počkejte 40 let a uvidíte, že jsem měla pravdu.

Bydlí a žijí v jižních Čechách, v malé lázeňské vesničce zachumlané uprostřed lesů. Jmenuje se Vráž. Zlí jazykové tvrdí, že to je podle pradávného označení míst, kde se scházely vládkyně čarodějných sil. I kdyby, tak co? Hlavně, že bylinky, a vůbec celá příroda, jsou Maruščinou velkou učitelkou a celoživotní a stále víc a víc a se prohlubující láskou.

marie3.jpg, 30kB

Maruška se vydala na cestu S RADOSTÍ PŘES NOHY K CELÉMU TĚLU. Ráda se učí a objevuje nové věci, vždycky je sama na sobě nejdřív vyzkouší a pak ty malé i velké objevy předává ostatním. Má moc ráda, když se lidé s nadšením vrací a vypráví o proměnách svých životů, které začínají často velmi nenápadně. Maruška se jenom usmívá, protože ví... ví, že kouzlo, po kterém se lidé proměňují, je vpravdě čarovná směs. To musíte smíchat zastavení, zpomalení, ztišení, zahustit cviky pro tělo i mysl, zředit a pročistit notnou dávkou jednoduchosti, přisypat vrchovatou míru dobrého úmyslu.

marie2.jpg, 26kB

Nakonec to nejdůležitější, po čem se z hrnce i života často rozletí zářivé jiskřičky a posvítí široko daleko, často také hodně hluboko - ODPOVĚDNOST. Tu si ale musí do kouzla přimíchat každý člověk sám, svou vlastní odpovědnost za své zdraví.

www.marieurychova.cz
Email: marie@marieurychova.cz
Telefon: (420) 728 036 509Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz