poloha.png, 3,3kB Galerie Florián
Havlíčkovo náměstí,Písek

Silueta fitness
+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz

1.jpg, 149kB
wellness-ico.png, 6,2kB

Silueta wellness PísekNechte se hýčkat, uvolněte se, zpomalte svou „rozlítanou mysl".


Stejně jako spokojenost s fyzickým vzhledem je důležitý dobrý psychický stav. Abychom dosáhli krásy těla, musíme vždy pracovat i s duší. V rámci wellness programu je vhodné zařadit relaxaci alespoň dvakrát týdně.

Neexistuje lepší a příjemnější způsob, jak se do hodiny zbavit napětí a stresu. Navíc je to ta nejlepší prevence bolesti. Migrénami počínaje, křečemi v lýtku konče. Dokonce léčí i nespavost. Pravidelné schůzky s masérem dokáží zrelaxovat nejenom tělo.

VÍCE >>>

Infrasauna je určena pro intenzivní potící, léčebné a rehabilitační kůry. Tělo zde neprohříváme z venku dovnitř jak je tomu u Finských saun, ale prostupováním infračervených vln do celého těla – v cizině nazýváno „domácím lékařem“. Infračervené světlo sice nevidíme, ale můžeme ho cítit, vnímáme ho jako teplo.
Infrasaunu si můžete zajistit na základě telefonické objednávky.

VÍCE >>>     cz.jpg, 11kB     uk.jpg, 12kB

Sauna není všemocný lék, ale dokáže organismus připravit na boj s nemocemi. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

VÍCE >>>Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

+420 792 778 220
info@siluetafitness.cz