poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Zumba v Siluetě fitness cvičení v Písku

Přijďte do v Siluetě fitness cvičení v Písku a nebudete se už více mračit. Intervalový trénink - nejvhodnější na hubnutí. Spojení aerobního programu a latinsko-amerických tanců bez složitých kroků, zvládne úplně každý.

Zumba v Siluetě fitness cvičení v Písku je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku - intervalového tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. Formování nové Siluety.

Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se Vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.

ZUMBA JE ZÁBAVA! Zumba v Siluetě fitness cvičení v Písku!

Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

Zumba vznikla náhodou, když si v roce 1999 v Kolumbii Abterto Peréz alias Beto (dnes již známý lektor po celém světě, mimojiné choreograf známé zpěvačky Shakiry), zapomněl hudbu na svoji lekci tradičního aerobicu. Vyzkoušel tedy odučit hodinu při latinsko-americké hudbě, kterou měl zrovna v autě, přidal základní kroky svých oblíbených tanců a první lekce Zumby byla na světě!

Poté co se Beto přestěhoval do Spojených států, začal zde šířit svůj nový zábavný fitness program dál. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a dnes se Zumba vyučuje nejen v USA, ale proniká i do Evropy. V současnosti je Beto kreativním ředitelem Zumba Fitness, LLC a dohlíží na certifikace instruktorů Zumby po celém světě.

Kam dál?

Nahoru     Aerobní cvičení     Rozpis cvičení      Kontakty     Kalendář akcí     Články, zajímavosti

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz