Rozpis 

Sledujte, prosím, rezervační systém. 🙂

 

- možnost přihlásit se, je pouze na otevřené lekce

- lekce se v letních měsících bude konat při min počtu 3 klienti

PROČ se registrovat v systému studia a rezervovat si místo na svoji lekci předem? Má to velké výhody...

  • - Rezervace do systému Vás nic nestojí, je úplně zdarma. Zajistíte si tím informovanost v případě změn, či zrušení lekce např. z důvodu nemoci, máte prostě jistotu, že se lekce koná a nepřijdete zkrátka:-). Protože pomalu přichází doba „letního rozpisu lekcí“ a s tou je spojena většinou nižší návštěvnost lekcí.
  • - Pokud chcete přijít bez rezervace a registrace, je to možné, nahlásíte se po příchodu na recepci, jen je dobré vědět, že v tomto případě není zaručeno, že se lekce bude konat nebo se na lekci vejdete. Lekce mají omezenou kapacitu cvičících. Otevřená lekce proběhne vždy při splnění minimálního počtu cvičících, čím méně bude přihlášených, tím se zvyšuje šance, že lekce nebude, maximální kapacita lekce je 10 - 15 cvičících, aby se všichni na lekci cítili pohodlně a měli svůj prostor.
  • - Nebojte se, že je rezervace úplně závazná. I dvě hodinky před začátkem lekce se můžete odhlásit a nebude Vám účtován žádný storno poplatek. Jen pro případ, že se z lekce neodhlásíte více než 2 hodiny před začátkem lekce, storno poplatek v plné výši ceny lekce vás nemine, ale to je fér, co říkáte? 2 hodinky předem už přece víte, zda přijdete…

Návod:

Nejdříve je potřeba udělat Registraci Vaší osoby v našem rezervačním systému.
Klikněte na Přihlásit - otevře se okno: Přihlásit do rezervačního systému - jestliže jste v systému poprvé - musíte nejdříve udělat - Registrace - na pravé straně dole...Tam sepíšete své uživatelské jméno - jméno které si dobře zapamatujte pod ním se budete registrovat do našeho systémudále si dobře zapamutujte své heslo a můžeme začít.
Jestliže si s něčím nevíte rady - registrujte se ZDE nebo nám zavolejte na tel. 773 255 660