Ahoj, děkuji Siluetě fitness v Písku. Různé druhy cvičení se mně vždycky líbily. Hlavně ty rychlé a vydatné. Nic proti tomu, nakonec tuto filozofii jsem ani nikdy neopustila. Ale v Siluetě jsem se naučila a pořád se učím více vnímat celkově své tělo a při cvičení se soustředit např. na správné dýchání a tím vlastně cvičení zefektivnit. Těší mě poznávat v Siluetě nové věci. Nejsem odborník, ale to nevadí. I tak si to tady užívám.
Lenka
Cvičení Pilates u Petry Ješinové mě od prvního okamžiku nadchlo. Líbí se mi nejen proto, že pomáhá odstraňovat mé zdravotní potíže s páteří, ale také proto, že si zde báječně odpočinu, načerpám novou energii a cítím se po něm opravdu výborně. Paní cvičitelka dokáže vytvořit úžasnou atmosféru plnou pohody hlavně svým smyslem pro humor a hlubokými znalostmi svého oboru. To vše se odehrává v prostředí, které je moderně zařízeno a vybaveno vkusnými doplňky, což pomáhá k navození jedinečné atmosféry.
Mirka Šandová
Velmi oceňuji dokonalou profesionalitu a přátelskou a pohodovou atmosféru. Po přistěhování do Písku jsem hledala příležitost si zacvičit. Našla jsem si Siluetu fitness a kurz Spirální stabilizace páteře. Již po prvních hodinách jsem zjistila, že jsem při výběru měla štěstí jak na obsah kurzu, tak především na paní cvičitelku Petru Ješinovou. Velmi oceňuji její dokonalou profesionalitu. V kurzu funkčně propojuje samotné cvičení s názorným vysvětlením toho, jak ovlivňuje fungování našeho těla. Pozorně sleduje provedení cviků u každého jednotlivého účastníka kurzu a pomáhá s odstraňováním nevhodných stereotypů, s kterými do kurzu přicházíme. Doprovází to neutuchajícím humorem a vtipem. Celkově svým přístupem vytváří v kurzu přátelskou a pohodovou atmosféru, která bezesporu přispívá k účinnosti cvičení. To vše je jistě důvodem, proč se klienti do kurzů rádi vrací. Zažívají zde nejen relaxaci těla, ale i duše.
Jarmila
Ahoj Peťo, seznámily jsme se po mém úraze (výhřez ploténky s částečným ochrnutím nohy). Po 3 měsících, kdy jsem byla odkázaná na lůžko se silnými léky na bolest a různými kapačkami s kortikoidy mne propustili z rehabilitačního oddělení (ve stavu, kdy jsem se alespoň základně obstarala) s odkazem na Siluetu a především Tebe a Pilates. Tenkrát mi řekli, že operace páteře zatím zažehnána není?! Na první cvičení jsem šla stále ještě s práškem a obavou, že cvičení nezvládnu, nebudu stačit, budu zdržovat… Avšak Tvým super individuálním přístupem a úpravou cviků tak, aby plnily účel a zároveň mne to nebolelo, jsem šla již z první hodiny se super pocitem. Zároveň jsem si z každé další hodiny odnášela i praktické rady do běžného života. Zhruba po 5 cvičeních byla znatelná změna, kterou jste pozorovaly i Vy a především já. Dnes je to necelé 2 měsíce, kdy navštěvuji Tvé hodiny Pilates a nově i Kurz stabilizace páteře – nemám téměř žádné bolesti (prášky neužívám 1,5 měsíce) a dokonce jsem znova začala běhat – což mi doktoři zakázali!!! Dnes vím, že díky cvičení se vše vrátí do 100% formy. Máš můj velký obdiv za Tvou trpělivost, znalosti a především energii, kterou do cvičení vkládáš. Tímto bych Ti chtěla moc poděkovat za to, že znovu žiji, tak jak jsem už ani nedoufala!
Ilona Procházková
Nebudu psát jenom o zázračném působení cvičení na mé tělo, ale napíši také o zázračném působení Siluety na moji duši. Do Písku jsme se přistěhovali asi před patnácti lety. Nikoho jsem tu neznala, neměla jsem tu přátele. Bydlíme na okraji města, takže vlastně skoro "na samotě". Celá léta jsem pracovala z domova, jen občas jsem jezdila za klienty. Když jsem šla v roce 2009 do důchodu, ztratila jsem kontakt i s nimi. Najednou jsem byla sama. Cítila jsem, že bez společnosti, bez kontaktu s lidmi se ze mne stane zamlklý introvert, samotář. Zachránila mě Silueta! Začala jsem cvičit se Siluetou hned od jejího začátku v roce 2011 a našla jsem tu zlatý poklad! Tím pokladem je samozřejmě Peťa Ješinová! Je neuvěřitelné, jakou dokáže vytvořit úžasnou přátelskou atmosféru, jak rozumí své práci, jak nám přináší stále nové informace a inspiraci. A také jsem tu objevila spoustu nových přátelství, získala jsem nové kamarádky. Když jsem přišla cvičit poprvé, byla jsem nesmělá, zachmuřená a s nedůvěrou jsem se kolem sebe rozhlížela. Teď, po několika letech cvičení se cítím skvěle fyzicky, nebolí mě záda, zpevnily se mi svaly, jsem pružnější, rozpohybovala jsem klouby. A nyní to hlavní: každý den, když mám v plánu jít cvičit, se těším do Siluety na cvičení a na kamarádky, na skvělou atmosféru, která s námi dělá divy. A pozoruji, jak i nově příchozí jako mávnutím proutku díky cvičení a nádherné atmosféře ožívají, rozkvetou, zkrásní, začnou se usmívat, radovat a žertovat, zkrátka je nám tu moc dobře. Našla jsem místo, kde je mi krásně na těle i na duši!
Šárka Sládečková